Sharujeme sloučeno s HoppyCar

Pokud chcete sdílet své auto nebo se přihlásit jako řidič, stáhněte si aplikaci HoppyCar v Apple Store, nebo Google Play.

 

 

Petr Jansa

Zakladatel projektu, jinak právník, masér, průvodce a překladatel na volné noze.

Auto, chalupu a spoustu dalších věcí si s kamarády půjčujeme odedávna. Těší mě, když věci slouží, a mám rád svobodu spojenou s nízkonákladovým způsobem života. Zároveň si vážím blahobytu a dostatku, který máme. Sharujeme.cz je výsledek a já jen doufám, že Vám přinese stejně radosti jako mně.

Jaroslav Farkaš

Aplikační analytik a první uživatel našeho soukromého carsharingu. Déle než rok jsme společně objevovali principy decentralizovaného sharování a vymýšleli, jak by to celé mohlo fungovat ve velkém.

Baví mě myšlenka, že spoustu věcí, které potřebuju jen jednou za čas, si mohu půjčit za spravedlivou cenu. Je to oboustranně výhodné, ekonomické a ekologické.

Václav Řehák

Vývojář a příznivec carsharingu, bez jehož schopností a píle by celý projekt zůstal jen na papíře.

Své auto sdílím od roku 2010 s pozitivními zkušenostmi. Díky tomu věřím, že carsharing může i ve větším rozsahu fungovat k vzájemnému užitku všech zúčastněných.

Tomáš Ehrlich

Programátor, který po Vaškovi Řehákovi převzal údržbu a další vývoj našich stránek. Sedavou práci u počítače nejradši vyvažuje triatlonem a dlouhými běhy.

Líbí se mi myšlenka, že sdílené věci jsou využity naplno a díky tomu se snižují celkové náklady na provoz. Jednoduché řešení, které je navíc výhodné pro obě strany.

Děkujeme

Designérům Magdě a Tomášovi za vývoj loga a značky Sharujeme.cz

Výtvarnici Lence Křenkové za skotačivý obrázek auta na úvodní stránce

Daňovým poradkyním Pavle Miláčkové a Janě Mizerové za info k daním

Všem aktivním uživatelům za to, že do toho jdou s námi!